Blogi

Filtreeri postitusi

Job Craftingu võlud

Väga suure osa oma ajast me veedame tööd tehes. Seetõttu mõjutavad tööga seotud teemad palju meie elu ka tervikuna. Väga tore on, kui selle suure osa oma igast päevast, mil me veedame tööl, saab tunda ennast kasulikuna, tegusana, täis energiat ja rõõmu. Olles motiveeritud ja kogedes mõnusat kulgemise tunnet, kus töö pakub parajalt väljakutseid kuid ei ole liiga pingeline, on töö koht, kuhu tahad minna ning kus tahad olla ja teha. Eriti hea on, kui saad teha midagi, mis pakub tõesti huvi, mida pead oluliseks, kus saab rakendada enda loomuomaseid tugevusi ning omandatud teadmisi ja oskusi.

Loe lisaks

Karjäärijuhtimise viis kihti

On lõputu hulk tegureid, mis mõjutavad meie elu ja karjääri. Need tegurid omakoda mõjutavad meie endi tundeid ja mõtteid ning neidki on meil lõputult. Lisaks see kõik on pidevas muutumises - muutub maailm ja koos sellega ka me ise. 

Kuidas selles kaoses juhtida oma karjääri? Mida oleks vaja selleks teada või osata?

Loe lisaks

Muutused on siiski ka head

Käesolev aasta on muutnud maailma. Muidugi maailm on alati olnud pidevates muutustes, kuid sel aastal oleme vast kõik tunda saanud, mida tähendab, kui tõesti ei tea, mis saama hakkab ja kuidas. Ometi tuleb meil kõigil teha selles kaoses igapäevaseid otsuseid, olenemata sellest, et me ei pruugi osata ette näha, mida muutus tegelikult kaasa toob.
Loe lisaks

Töö analüüs, disain, kujundamine ja job crafting

Töö analüüs, disain, kujundamine ja job crafting ehk töö kohandamine  - mis need on ja mis neis erinevat-sarnast on? Selgus mõistetes - kui me räägime job craftingust ehk töö kohandamisest, siis millest täpsemalt me räägime? 
Loe lisaks

Arhiiv